Weer halve finales NK jeugd in Den Helder.

Het is al weer een aantal jaren geleden, dat HDC een halve finale voor de jeugd heeft georganiseerd. Ons laatste jeugdevenement op de nationale agenda was een zeer geslaagde halve finale welpen en aspiranten in "de Boerderij" in de Schooten. Op 11 en 25 maart is HDC weer gastheer in voor een halve finale. Ditmaal zijn pupillen en junioren onze gasten en zijn wij te gast in MFC 't Dorpshuis Julianadorp, waar wij de laatste jaren voor onze jeugdactiviteiten een een geweldig thuis vinden.
Van de aspiranten van toen komen er nu 3 weer naar Den Helder, om nu als junior opnieuw een gooi te doen naar een finale plaats. Ook uit het welpenveld van toen zijn een aantal spelers weer bij ons actief.
Wij hopen weer net zo'n mooi toernooi te hebben als toen en met doorontwikkelde damtalenten zal het nivo nog veel mooier zijn.
In totaal verschijnen 5 junioren en 20 pupillen achter de borden.
De junioren spelen een rondtoernooi. De pupillen spele 7 ronden Zwitsers.
Namens HDC speelt Brent van Leenen mee en we wensen hem net iets meer succes als al zijn tegenstanders, maar ook zijn tegenstandrs wensen wij een succesvol en gezellig toernooi.